Přehrát video

Výrobní video Lubidom

Podívejte se jak se Váš nový nábytek vyrábí
Spustit celé video

 

O nás

Společnost Lubidom existuje na trhu již 20 let a je nejvýznamnějším výrobcem nábytku v Rusku. Naše produkce zásobuje ruský trh a z většinové části také trhy v Německu, Rakousku,Litve, Lotyšsku. Při výrobě nábytku klademe maximální důraz na výslednou kvalitu našich produktů. Víme, že jenom spokojený zákazník nám může zaručit dlouhodobý úspěch a pevnou pozici na trhu. Vysoký standard výroby a profesionální přístup je cesta k oboustranné spokojenosti. Z důvodu transportu a dostatečného zabezpečení zboží před poškozením dodáváme většinu nábytku v demontovaném stavu.


Historie

Na počátku všeho byla společnost Almaz, která byla založena v roce 1995. Ta patří dnes mezi top 5 ruských výrobců nábytku a je jedničkou na trhu v produkci dětského nábytku v Rusku a Společenství nezávislých států.

 
Naše výrobky se v současné době prodávají v 800 obchodech a ve více než 200 městech po celém světě.
Společnost se nachází ve městě Volgodonsk v jihoevropském Rusku. Zahrnuje plochu 10 hektarů, kde se nachází výrobní dílna, sklad a také kancelář na celkové ploše
80 000 metrů čtverečních. Vyrobíme více než 1,5 milionu kusů nábytku ročně.
Profesionální tým našich lidí přináší vysoce kvalitní, ekologický a designový nábytek. Společnost zaměstnává více než 1 000 zaměstnanců a neustále zvyšuje jejich dovednosti a schopnosti. Péče a pracovní podmínky vždy byly a budou prioritou číslo jedna.
Moderní automatizované zařízení, špičkové technologie a systém jakosti se provádějí v každé fázi výroby ještě před tím, než vypustíme produkt na trh.
Od roku 2005 prodáváme naše výrobky pod značkou Lubidom, což znamená v překladu Milovaný domov. Náš nábytek je útulný, komfortní, plně funkční a kvalitní a určitě učiní milovaným domovem i ten Váš. Všechny sbírky zahrnují nábytek jak pro kuchyň, ložnici, obývací pokoj, chodbu, tak i pro teenagery nebo děti. Můžete si vybrat z různých designů, jako například z klasického a neoklasického, Provence, country, moderního a fusion - u nás si skutečně přijde každý na své.