Srovnávač nábytku a dekorací

Ochrana osobních údajů

Vážíme si důvěry, kterou jste nám prokázali při poskytování vašich osobních údajů, a bereme vaše soukromí velmi vážně. Na této stránce najdete informace o tom, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak je chráníme. Zavazujeme se k ochraně vašeho soukromí a k transparentnímu zpracování vašich osobních údajů v souladu s platnými zákony a nařízeními.

Jaké osobní údaje shromažďujeme

Shromažďujeme a zpracováváme osobní údaje, jako jsou vaše jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo, IP adresa a informace o vašem používání našich služeb. Tyto údaje nám pomáhají zlepšit naše služby a nabídnout vám personalizovaný uživatelský zážitek.

Účel zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje používáme výhradně k poskytování a zlepšování našich služeb, k odpovídání na vaše dotazy, ke zpracování vašich objednávek a k informování vás o novinkách a akcích, které by vás mohly zajímat. Vždy vás budeme informovat, pokud chceme vaše údaje použít pro jiné účely, a poskytneme vám možnost takovému použití nesouhlasit.

Jak chráníme vaše osobní údaje

Používáme širokou škálu bezpečnostních opatření, včetně šifrování a zabezpečení přístupu, aby vaše údaje byly chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo zneužitím. Pravidelně revidujeme a aktualizujeme naše bezpečnostní protokoly, abychom zajistili nejvyšší možnou ochranu vašich údajů.

Vaše práva

Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, opravu nebo vymazání vašich údajů, omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se vašich osobních údajů, prosím, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech.